VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Hledáme šikovné kolegy na pozice obchodního zástupce a servisního technika. Informace zde.

 

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ 2017

Jsme připraveni pomoci vám s náhradním plněním dle zákona 435/2004Sb., nejen pro letošní rok. V případě zájmu volejte na telefony uvedené v kontaktech, nebo například na tel.: 603 491169, případně pište na náš e-mail info@promos-trading.cz.

 

Naplnění zákona o EET - INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

 

Podívejte se prosím také na www.promos-trading.cz.

 

ŠPIČKOVÉ ZNAČKY GASTROZAŘÍZENÍ:

A/ NEJLEPŠÍ VOLBA

RETIGO - nejlepší konvektomaty pro každou skutečně profesionální kuchyň. Konvektomaty Retigo jsou nejlepší i pro vaší provozovnu.  Dokáží všechno to, co konvektomaty jiných špičkových značek, náhradní díly jsou "za rohem" za velmi přijatelnou cenu.  Víc než 1000 ks konvektomatů vyvezených do Japonska a zkušenosti stovek českých kuchařů svědčí o kvalitě.

MEIKO - profesionální myčky nádobí, tradice a nekompromisní kvalita. Chcete-li skutečně profesionální myčku nádobí, ptejte se na myčky Meiko. Již více než 80 let se firma Meiko specializuje na vývoj a výrobu myček pro skutečné profesionály. Stala se světovým leadrem. Velké tunelové myčky jsou jedním ze základních prvků vybavení většiny nemocnic, potřebujete malou podstolovou myčku, jste u Meika na té nejlepší adresa. S Meikem budete mýt kvalitně, ekonomicky i ekologicky. Meiko je správná volba.

ROBOT COUPE - kvalitní zařízení pro mechanické zpracování surovin, zařízení z Francie, ze země špičkové gastronomie. Stroje na trouhání, plátkování, kostičkování zeleniny, uzenin nebo sýra, kutry, kombinované roboty, ponorné mixery a šlehače, blixery a jiné stroje pro mechanické zpracování surovin. Malé i velké. V sortimentu značky Robot coupe se najde i to právě pro vás!

KüPPERSBUSCH - kompletní technologie profesionálních kuchyní, německá kvalita a naše jistota. Robusní, výkonné a německy přesné a dokonalé jsou kuchyňská zařízení Küppersbusch. Od sporáku po konvektomat, také velkokapacitní pánve, varné kotle, kontinuální fritézy. Kuchyně Küppersbusch jsou kuchyně pro profesionály. Nicméně je tu také řada přístrojů Küppersbusch pro váš domov.

BLANCO - německá kvalita vyráběná z velké části na Moravě v Chlebovicích u Frýdku Místku. Gastronádoby Blanco s patentovanými sklopnými uchyty, výdejní systémy (vozíky, zásobníky talířů, rozdělovací pásy atd.), tabletové vozíky, chlazené vozíky. Moderní, kvalitní, robusní, účelné, příjemné na dotek i na pohled.

FEUMA - výkonné a kvalitní kuchyňské stroje, německá stálice v českých kuchyních. Populární trojnožka (pavouk) HU.Výkonné zařízení na zpracování surovin ve větších kuchyních.

ASCOBLOC - značka známa v našich velkokuchyních v dobách soudruhů z NDR, kteří však na těchto zařízeních chyby nedělali. Firma přežila a přizpůsobila se novým podmínkám. Zařízení Ascobloc, těžké, spolehlivé, robusní, výkonné. Varná technologie, chlazení, výdejní systémy, bufetové linky a jiné. Jen do špičkových profi kuchyní.


B/ DOBRÁ VOLBA

UNOX - vyrábí nejen konvektomaty, kterým však rozumí každý rok víc a více, rok od roku jsou jeho výrobky lepší a mílovými kroky dohání konkurenci, a ve spojení s dobrou montážní a servisní firmou určitě nejsou zařízení Unox špatná volba pro běžnou gastronomii. Za vyzvednutí stojí také jeho rozměry a jeho prostorová nenáročnost.

FAGOR INDUSTRIAL - nejkompletnější sortiment zařízení pro profesionální kuchyně a prádelny. Konvektomaty Fagor, varná technologie Fagor, myčky nádobí Fagor a prádelenská zařízení Fagor. Zařízení pro každou kuchyň a prádelnu. Jedinečná obchodní a technická podpora ze strany výrobce. Skutečně dobré ceny.

ALBA (ZNOVU NA SCÉNĚ) - české gastrozařízení s dlouhou tradicí v českých kuchyních: sporáky, smažicí pánve, varné kotle v provedení ALBA Standard nebo ALBA Classico. Skutečnou stálicí a obrem mezi výrobky dnešní firmy Altese spol. s r.o. je univerzální kuchyňský stroj Alba RE 22, neodmyslitelná součást českých velkokuchyní.

ABNER - tradiční česká značka pro kvalitní výdej a transport pokrmů a nápojů. Výdejní vozíky Abner (vodní lázně), režony, tabletové vozíky, gastronádoby, termoporty Melform, chladicí i vyhřívané vitríny, podnosy, hygienické zákryty, výdejní linky.

RM GASTRO - nová česká technologie nejen pro české kuchyně. Kompletní sortiment varných technologií pro velké i mylé profesionální kuchyně. Myčky nádobí, chlazení, stroje na mechanické zpracování surovin, stolní zařízení (např.: fritézy nebo grily RM gastro).

SANTOS - tradiční francouzský výrobce kvalitních a robusních zařízení pro mechanické zpracování surovin, přípravu nápojů, vybavení hotelů, barů, kaváren, restaurací, potravinářských prodejen a pod.


OSTATNÍ

PANASONIC - mikrovlné trouby Panasonic pro skutečné profesionály

VARIMIXER - bohatý výběr kuchyňských víceúčelových strojů různých velikostí, roboty Varimixer do profikuchyní

LIEBHERR - špičkové chladicí zařízení Liebherr pto vybavení kuchyňských skladů

SIRMAN - stolní zařízení zejména pro restaurační kuchyně a rychlé občerstvení.

GRAEF - kvalitní nářezové stroje a brusky nožů

 

 

ZAŘÍZENÍ PRÁDELEN

UNIMAC - profesionální vysokoobrátkové pračky, bubnové sušiče, žehlící stroje a další potřeby pro prádelny...

IMESA - profesionální vysokoobrátkové pračky, bubnové sušiče, žehlící stroje a další potřeby pro prádelny...

 Spokojení zákazníci

Aby nevyužity nezapadly prachem uvádíme zde několik reakcí našich spokojených zákazníků. Snad i Vás přesvědčí, že se společnost PROMOS trading, spol. s r.o. může stát katalýzatorem vašeho úspěchů v prádelenství nebo v gastronomii:

+++

Prostřednictvím Vaší firmy naše školní jídelna zakoupila parní konvektomat      RETTIGO  B  1221i.

Po celou dobu jednání s Vaší  firmou -  panem jednatelem i panem Burešem –

maximální vstřícnost a velká starostlivost o zdárný průběh celé akce, až do samého umístění

stroje do naší jídelny. Taktéž i maximálně vstřícné jednání s vedením naší školy.

S konvektomatem  jsme velice spokojeni.  Jeho obsluha je jednoduchá a pochopitelná a přesná.

Rovněž seznámení s obsluhou z Vaší strany bylo velice  přehledné a vstřícné.

Můžeme ho všem vřele doporučit.

Děkujeme

S pozdravem A.Macháňová za celý kolektiv školní jídelny VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice,  8.února 2013

 

+++

REFERENCE firmě PROMOS trading, spol. s r.o. z Havířova

Můžeme dosvědčit, že společnost PROMOS trading, spol. s r.o. Havířov pro nás realizovala v červenci roku 2013 dodávku gastronomického vybavení (tunelová myčka nádobí, varné kotle, smažicí pánve, robot aj.) ve finančním rozsahu 1.330.000 Kč bez DPH. Součástí dodávky byla i monáž, zprovoznění, výchozí revize a zaučení personálu.

Všechny práce a dodávky byly uskutečněny včas a v požadované kvalitě. Pracovníci společnosti PROMOS trading, spol. s r.o. nás přesvědčili, že jsou schopni a ochotni pracoat s vysokým nasazením a vynikají vysokou odborností, a že spokojenost a úspěch zákazníka je krédem jejich práce.

Proto firmu PROMOS trading, spol. s  r.o. doporučujeme všem potenciálním investorům a provozovatelům školních kuchyní a všemožných gastronomických podniků.

V Opavě dne 5.9.2012, Bronislava Hertlová, ředitelka příspěvkové organizace Zařízení školního stravování Opava

 

+++

V nové hotelové prádelně vybavené zařízením FAGOR a BRIGHTWELL od firmy PROMOS trading z Havířova peru veškeré hotelové prádlo s třetinovými náklady proti dřívějšku, kdy jsme prali v externí prádelně. Také mám veškeré prádlo stále po ruce a pod kontrolou.

Jaromír Boniatti, Hotel Horal, Rožnov pod Radhoštěm, únor 2013

 

+++
Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat za plechy.
Trouby jedou skvělé, jsem s nimi nadmíru spokojená.
Krásný den
Michaela Walachová
Bystřice nad Olší, 11.června 2011
+++

Další informace o naší práci, o chování a způsobech našich spolupracovníků a o jejich schopnostech, výkonech a dovednostech najdete například zde.