Výrobce
Novinky
24.05.2020
Jak otevřít restauraci po coronaviru?
  Jeden z našich obchodních partnerů vydal praktického průvodce pro znovuotevření restauračních (i jiných stravovacích) zařízení. Možná se bude něk... číst celé
03.02.2019
AKCE: VARNÝ KOTEL 100 L - OBNOVENÁ PŘÍLEŽITOST
Nejnovější model výkonného elektrického varného kotle FAGOR KORE M-E910BM (nejen) pro návštěvníky z Facebooku za mimořádnou cenu do 31.7.2019. Užitný ... číst celé
24.01.2018
Nově na Instagramu!
Sledujte nás na Instragramu a buďte první kdo uvidí novinky a akční nabídky!   https://www.instagram.com/promostrading/ číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 

Konvektomaty

PRODEJ - ZAPŮJČENÍ - MONTÁŽ - ZAUČENÍ - SERVIS Konvektomatů

V této kategorii je umístěna jen malá část z naší nabídky, protože doporučujeme nákup velkých konvektomatů konzultovat osobně.

Gastronádoby a chemii najdete v jiné kategorii. 

Při nákupu je nejlepší osobní schůzka, kde probereme Vaše potřeby, omezení, kapacity apod.

Pro sjednání nezávazné schůzky volejte +420 604 520 579 nebo piště na tbrodsky@promos-trading.cz

Konvektomaty nejlepších značek

Běžně dodáváme konvektomaty značek: RETIGO FAGOR . Nově dodáváme perfektní konvektomaty značky MyChef. Důvodem tohoto omezení a specializace na tři značky je jednak důraz na dokonalé poznání a zvládnutí zařízení našimi kuchaři a servisními techniky, jednak naše, přece jen omezené,  možnosti skladování potřebné šíře náhradních dílů, aby mohly být naše servisní zásahy bleskové (konvektomat je v kuchyni většinou velmi důležité zařízení, které nemůže zůstat stát z důvodu poruchy a pomalého servisu!).

Umíme však za dobré ceny nabídnout i konvektomaty jiné, zejména značky Rational, Foinox, Primax, žádá-li si zákazník výhradně toto zboží, nebo požaduje některou ze zvláštností, kterou tyto konvektomaty mají.

Nejste-li si jistí volbou konvektomatu, naší spolupracovníci jsou u od toho, aby vám poskytli relevantní informace: projektant, kuchař nebo servisní technik. Každý ze svého pohledu. Naši odborní poradci sbírají poznatky od svých kolegů, výrobců a zejména přímo z provozů, mohou vám tudíž zprostředkovat souhrnný názor. Většinou Vám můžeme konvektomat předvést buďto u nás nebo u některého našeho zákazníka.

Můžete také využít  také našich služeb:

a) praktické předvedení konvektomatu individuálně nebo při našich veřejných prezentacích různého druhu, které se konají zhruba každé dva měsíce.

b) téměř bezplatné nebo zcela bezplatné zapůjčení konvektomatu na dva až tři týdny včetně zaučení personálu naším kuchařem,

c) pronájem konvektomatu třeba na jeden den, týden či měsíc, nebo dlouhodbě. Tato nabídka platí pro naše stávající nebo i budoucí kmenové zákazníky.

Abychom si ještě popsali co to vlastně konvektomat je. Konvektomat je profesionální kuchyňské zařízení, které (mimo jiné) kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Tím pádem může produkovat jak suché, tak vlhké teplo nebo jejich kombinaci, a to při různých teplotách. Je tedy vhodný pro mnoho způsobů tepelné úpravy jídel, včetně pečení, smažení, grilování, vaření v páře, nebo blanšírování. Mezi výhody této technologie můžeme řadit krátké časy vaření a šetrnější způsob úpravy pokrmů, které obě vedou k vyšší nutriční hodnotě připravovaných jídel a zachování vyššího množství vitamínů, v porovnání s běžnými způsoby tepelné úpravy.

Hlavními způsoby provozu jsou pára, horký vzduch, a nebo jejich kombinace. Toto vede k možnosti pečení při nastavení úrovně vlhkosti, díky čemuž je možné pokrmy připravovat šťavnatější a chutnější.

Výhody používání konvektomatu oproti jiným spotřebičům určeným k nepřímé tepelné úpravě:

  • možnost kontrolovat jak teplotu tak vlhkost
  • možnost připravovat různá jídla ve stejnou dobu, bez toho, aby docházelo k smíchávání chutí
  • možnost připravovat jídla bez tuku
  • úspora místa díky kombinaci různých spotřebičů
  • úspora energie
  • úspora nákladů na pracovní sílu
  • schopnost samočištění

 

Zobrazuji 1-1 z 1
  • Akce
Konvektomat Retigo Blue Vision B 611i
Běžná cena 189 990 Kč
172 413 Kč
142 490 Kč bez DPH
172 413 Kč
142 490 Kč bez DPH
Produktů na stránku 3672108

U nás můžete poptávat také montáž či opravu Vašeho stávajícího konvektomatu, zaučení personálu, návrh, případně kompletní projekt moderní kuchyně s centrem v konvektomatu, návrh nebo i provedení potřebných úprav Vaší kuchyně pro umístění konvektomatu, bezplatné poradenství či posouzení konkurenční nabídky.

Tip: Potřebujete-li informace o konvektomatech, doporučujeme naše pravidelně se opakující PT Retigo road show, kde budete mít možnost dovědět se maximum nejen o konvektomatech Retigo, ale o problematice a schopnostech konvektomatů obecně, jako i o jiných značkách a druzích zařízení malých i velkých profesionálních kuchyní.

 

Spojení pro jakékoliv dotazy:

Telefon: 604 520 579nebo  tbrodsky@promos-trading.czProdej značkových spotřebičů retigoProdej značkových spotřebičů fagorProdej značkových spotřebičů cupponeProdej značkových spotřebičů ascoblocProdej značkových spotřebičů lumoProdej značkových spotřebičů albaProdej značkových spotřebičů abner

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.