Krouhač zeleniny CL 20

Robot Coupe CL 20

Spolehlivý francouzský krouhač do menších provozů s nároky na kvalitní zpracování a výkon! Vhodné pro mateřské školky, restaurace, bistra a jiné gastr... celý popis
21 514 Kč
17 780 Kč
bez DPH
Číslo produktu:22394 - CL 20
Výrobce:ROBOT COUPE (F)
Rozměry (mm):340x304x725
Napětí (V) / Příkon (kW):230/0,4
Počet otáček (ot/min):1500
Kompletní specifikace

Spolehlivý francouzský krouhač do menších provozů s nároky na kvalitní zpracování a výkon! Vhodné pro mateřské školky, restaurace, bistra a jiné gastronomické provozy s kapacitou do 60 porcí. Zpracovává syrovou zeleninu, ovoce a na speciálních discích ořechy, parmezán, strouhanku, čokoládu...
Jste-li nespokokojeni s tím, že u Vás dosud žádný kuchyňský stroj dlouho nevydržel, jste zda správně. Jen zvolit vhodný typ a správnou velikost!

- výkon až 40 kg/h
- doporučeno pro provozy s výdejem 20 – 60 porcí/den


MOTOR: Jednofázový asynchronní indukční motor zaručující delší životnost a spolehlivost stroje. Tichý chod bez vibrací. Motor nevyžaduje žádnou údržbu.
Hřídel z nerezové oceli.
Magnetický bezpečnostní systém, brzda motoru zastaví zařízení při otevření víka nebo zvednutí přitlačné páky. Automatický start při uzavření plnicího otvoru přitlačnou pákou.
Kryt motoru z polykarbonátu

KROUHACÍ HLAVA plátkuje, strouhá nudličkuje.
Odnímatelná krouhací hlava se 2 násypnými otvory z polykarbonátu ABS. Velký plnící otvot 104 m2 (určen pro krouhání větších kusů zeleniny) a trubicový otvot průměr 58 mm (pro zpracování křehké zelniny, např. rajčat a houby, a zeleniny podlouhlého tvaru, např. mrkve, okurek a pod..).

Dodávano bez disků: Seznam a ceny disků (23 nerezových disků) pro tento výrobek: viz záložka Ke stažení. Dále k dispozici stojany na disky, nástroje na čištění mřížek, obaly na disky... Kvůli zachování ostrosti disků při používání doporučujeme zakpoupit také obaly nebo držáky na disky.

Zařízení je k dodání obvykle do 3 až 6 pracovních dnů. Záruka 24 měsíců (při splnění stanovených podmínek - sdělíme na vyžádání -  je možno poskytnout zaruku v délce 36 měsíců). Při nákupu alespoň tří disků současně se zařízením plastový nástěnný držák šesti disků zdarma.

Zboží zařazeno v kategoriích
Ke stažení


Prodej značkových spotřebičů retigoProdej značkových spotřebičů fagorProdej značkových spotřebičů cupponeProdej značkových spotřebičů ascoblocProdej značkových spotřebičů lumoProdej značkových spotřebičů albaProdej značkových spotřebičů abner

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.